قوانین استفاده

نحوه سفارش

شرایط تبلیغات

هاست رایگان


همانطور که مستحضر هستید وب دیتا توانسته طی ۱۲ سال فعالیت در زمینه خدمات میزبانی وب و طراحی وب سایت موفق ظاهر شده و رضایت کاربران زیادی را به همراه داشته باشد. از این رو در راستای گسترش فعالیت خود اقدام به ارائه هاست اسپانسری رایگان نموده است. استفاده از سرورهای جدید با بهترین منابع و به کارگیری هاردهای پرسرعت ssd از مزایای استفاده از این سرویس میباشد. افرادی که دارای وب سایت های فعال میباشند اعم از وب سایت های خبری، آموزشی، اطلاع رسانی، انجمن ها و ... با استفاده از این سرویس میتوانند به راحتی وب سایت خود را به نمایش بگذارند.


در صورتی که وب سایت شما جهت قرار دادن بنرهای تبلیغاتی وب دیتا در سایت، پذیرفته شد، شما موظف هستید که یک بنر تبلیغاتی لینک دار در هدر سایت یا نوار کناره در بالای سایت و همینطور لینک وب دیتا در فوتر وب سایت به عنوان سرویس دهنده خدمات میزبانی وب سایت قرار دهید. بنر یا لینک باید در تمامی صفحات وب سایت نمایش داده شود و هیچ صفحه ای از این قانون مستثنی نیست. در صورتی که بدون اطلاع قبلی نسبت به حذف لینک یا بنر اقدام نمایید، سرویس هاست اسپانسری رایگانی که دریافت نموده اید بدون اطلاع قبلی ساسپند خواهد شد.


افرادی که تمایل دارند از این سرویس استفاده نمایند با استفاده از تکمیل فرم تماس زیر و یا درخواست تیکت به قسمت پشتیبانی و یا از طریق کلیک بر روی لینک زیر نسبت به درخواست این سرویس اقدام نمایند. پس از تکمیل نمودن مراحل سفارش و معرفی وب سایت خود از طرق ذکر شده، پس از بررسی و پذیرفته شدن وب سایت شما جهت تبلیغات بنری وب دیتا طی ۲۴ ساعت این سرویس در اختیار شما قرار داده میشود. از این پس شما میتوانید با قرار دادن بنرهای تبلیغاتی وب دیتا در سایت خود با شرایط ذکر شده، تا سقف ۲ گیگابایت هاست روی سرورهای حرفه ای و پرقدرت وب دیتا داشته باشید.

هاست رایگان وب دیتا

امکان ارتقا هاست

کاربری و مدیریت آسان

نتیجه مناسب با سرمایه کم

دارای بازدید و آی پی قابل قبول شرکت وب دیتا

بازدید از بنرهای تبلیغاتی وب سایت درخواست دهنده جهت استفاده از هاست اسپانسری رایگان باید حداقل ۵ هزار آی پی واقعی در روز باشد. در غیر این صورت درخواست شما پذیرفته نخواهد شد. لطفا از ارائه آمار و ارقام غیر واقعی برای سوء استفاده از سرویس هاست رایگان خود داری نمایید و در غیر این صورت عواقب بعدی به عهده شماست.

استفاده نکردن از سئوی کلاه سیاه در بهینه سازی سایت

وب سایت هایی که در گوگل بلک لیست شده اند یا به هر دلیلی گوگل پنالتی مشمول آن ها شده است پذیرفته نخواهند شد، فقط در صورتی درخواست استفاده از هاست اسپانسری رایگان کامپایلر را ارسال کنید که از روش های غیر معمول برای سئو سازی استفاده نکرده اید. خرید بک لینک و … بخشی از این روش ها هستند.

داشتن بازدید واقعی وب سایت نه بازدید های پاپ آپ

توجه داشته باشید که تنها بازدیدهای واقعی از جستجوگر گوگل، مد نظر قرار میگیرد. اگر سورس بازدید سایت شما از تبلیغات پاپ آپ است، درخواستتان پذیرفته نخواهد شد. برای دریافت هاست اسپانسری رایگان وب سایت شما باید دارای ترافیک واقعی از طریق موتورهای جستجوگر بوده و یا به صورت مستقیم توسط یوزر کلیک شده باشد.

درج یکی از بنرهای وب دیتا در هدر و درج کپی رایت در فوتر سایت

یکی از بنرهای تبلیغاتی وب دیتا در هدر یا نوار کناره در بالای سایت و در دید عموم و همچنین لینک وب دیتا در فوتر وب سایت به عنوان سرویس دهنده میزبانی وب سایت قرار داده شود. تا زمان ارائه خدمات هاست رایگان از وب دیتا فرد ملزم به رعایت این قوانین میباشد در غیر این صورت، وب دیتا حق مسدودی سایت مورد نظر و شکایات قانونی را خواهد داشت.

داشتن رتبه قابل قبول بر اساس بازدید در الکسا

سایت الکسا، سایت رتبه بندی وب سایت ها بر اساس تعداد بازدیدکنندگان میباشد. سایت متقاضی هاست اسپانسری باید طبق آمار وب سایت الکسا Alexa.com دارای رتبه قابل قبول در ایران باشد. کنترل پنل ارائه شده برای هاست اسپانسری رایگان وب دیتا سی پنل و نوع وب سرور نیز LiteSpeed است. در صورت تمایل به استفاده از هاست رایگان اسپانسری شرکت وب دیتا، از طرق ذکر شده درخواست دهید.