نمایندگی دامنه , نمایندگی ثبت دامنه , بسته نمایندگی دامنه

نمایندگی دامنه

وب دیتا همواره آماده ارائه خدمات نمایندگی دامنه‌های بین‌المللی مانند : biz ، net ، org ، com‌ ، info به متقاضیان است .
این سرویس برای طراحان وب ، ISP ها ، شرکتهای ارائه دهنده خدمات IT و به طور کلی مراکز و افرادی که دارای مشتری و مراجعه برای ثبت دامنه و یا اختصاص فضا هستند مناسب میباشد . در این سرویس شما با پیش سفارش کلی اعتبار برای ثبت دامنه میتوانید در هر زمان و مکانی که بودید به شکل online و با مراجعه به کنترل پنل ثبت دامنه اختصاصی خودتان نسبت به ثبت سایت و یا تمدید ثبت آن اقدام نمایید . برای اینکار هیچ نیازی به تماس با وب دیتا و یا واریز وجه اضافی ندارید علاوه بر اینکه شما تخفیف مناسبی نیز در مقایسه با قیمتهای ثبت عادی دریافت خواهید کرد . در این سیستم شما میتوانید به تمامی مشتریان خود کنترل پنل مخصوص برای مدیریت دامنه بدهید و یا به آنها به شکل دسته جمعی میل بزنید . مزیت فوق العاده این سیستم در مقایسه با دیگر سیستمها این است که شما قابلیت ایجاد نماینده فروش اختصاصی را نیز دارید و میتوانید خودتان به طور مستقل نمایندگی فروش ثبت دامنه بدهید .
در این میان وب دیتا به شکل پنهانی و بدون ذکر نام ، پشتیبان و حامی شما بوده و شما را برای کسب موفقیت در این راه یاری مینماید .

امتیاز

امتیاز: 100% - 30 votes
100%

بسته نمایندگی قیمت سفارش
۵ دامنه ۱۷۵.۰۰۰ تومان جهت ثبت سفارش تیکت ثبت نمایید
۱۰ دامنه ۳۵۰.۰۰۰ تومان جهت ثبت سفارش تیکت ثبت نمایید
۲۰ دامنه ۷۰۰.۰۰۰ تومان جهت ثبت سفارش تیکت ثبت نمایید
۳۰ دامنه ۱.۰۵۰.۰۰۰ تومان جهت ثبت سفارش تیکت ثبت نمایید
آیا امکان حذف دامنه و بازگشت هزینه پرداختی برای ثبت دامنه وجود دارد؟
بله. این امکان تا ۴ روز پس از ثبت دامنه وجود دارد و از لینک Delete Service موجود در کنترل پنل دامنه میتوان دامنه مورد نظر را حذف نمود. لازم به ذکر است هزینه حذف کردن دامنه ۸۰۰۰ تومان بوده و مابقی هزینه واریز شده برای ثبت دامنه اتوماتیک بازگشت داده میشود .
آیا نامی از WebData در خدماتی که نماینده ارائه میدهد وجود دارد؟
خیر. هیچ نامی جز نام شرکت شما به کاربران نمایش داده نخواهد شد و تمامی ایمیل های ارسالی و کپی رایت با نام شرکت شما میباشد .
در مورد دامنه های IR. چگونه باید اقدام به ثبت کرد؟
با توجه به سیستم موجود IRNIC ، نمایندگان باید با ایجاد Nic Handle در www.nic.ir ، دامنه های خود را در پنل خود رزرو نموده و سپس با قرار دادن Billing Handle دامنه(های) مربوطه به ne54-irnic و ارسال درخواست پرداخت دامنه را در سایت سفارش دهید تا پس از تایید شدن دامنه از سمت IRNIC ، نسبت به پرداخت دامنه های شما اقدام شود.

نکات قابل توجه

۱. دامنه ها توسط شرکت Resello ثبت و مدیریت آنلاین میشوند.
۲. با توجه به تفاوت قیمت دامنه های org ، .net ، .info. و پسوندهای مشابه ، این دامنه ها اندکی گرانتر میباشند و قیمت بسته های نمایندگی دامنه بر مبنای قیمت دامنه های com. محاسبه میگردند.
۳. با توجه به اینکه قیمت ها با افزایش و تغییرات نرخ دلار تغییر میکند لذا به مدت نهایتا یکماه بعد از شارژ مجاز به استفاده با قیمت شارژ شده میباشید و در صورت عدم استفاده مبلغ شارژ بسته به مبلغ روز (در صورت تغییر قیمت دلار و قیمت دامنه) آپدیت خواهد شد.