حریم شخصی

اینترنت رسانه و ابزاری بسیار قدرتمند و مفید است اما با وجود ارسال کنندگان هرزنامه (Spam)، هکرها و سایر افرادی که از باز بودن این محیط سایبر، از اطلاعات شخصی کاربران سوء استفاده می کنند، لازم است نسبت به رعایت حریم خصوصی خود، مطمئن باشید. ما به همین منظور قصد داریم با شفاف سازی بیشتر در این زمینه، اطمینان دهیم که تمام تلاش خود را جهت حفظ امنیت اطلاعات شما به کار می بریم.

ما متعهد می شویم كه حریم خصوصی بازدید كنندگان از وب سایت مان را همانند مشتریان فعلی، محترم شمرده و از آنها محافظت نماییم.
ما وب سایت مان را برای بازدیدكنندگان به گونه ای طراحی كرده ایم كه همه بتوانند بدون معرفی خودشان یا ارائه هر گونه اطلاعات شخصی از سایت بازدید نمایند.
در مورد مشتریان و شركای فعلی و آتی، به مجرد اینكه شما ما را انتخاب كردید تا اطلاعات شخصی قابل شناسائی خود را (هر گونه اطلاعاتی كه با آن شناخته می شوید) در اختیارمان بگذارید، می توانید اطمینان حاصل نمائید كه این اطلاعات فقط به عنوان پشتوانه ای برای ارتباط شما با شركت فناوری اطلاعات نگاه مورد استفاده قرار خواهند گرفت.
مشتريان شرکت فناوری اطلاعات نگاه
ما چه نوع اطلاعاتی را گرد آوری می نمائیم؟
وقتی شما درخواست خرید خدمات شرکت فناوری اطلاعات نگاه را می دهید، اطلاعات مربوط به نحوه ارتباط با خودتان را در اختیار ما قرار می دهید، اطلاعات ارتباطی شامل نام، آدرس و شماره تلفن شماست، اطلاعات پرداخت شما در صورت پرداخت آنلاین، توسط بانک پردازش می شود و در اختیار ما قرار نمی گیرند. تا زمانیكه شما یكی از مشتریان WebData هستید، ما اطلاعات شما را به منظور ارتباط سریع و دائم با شما نگهداری می کنیم.

ما چگونه از این اطلاعات استفاده می کنیم؟
ما از اطلاعات ارتباطی كه شما برایمان فراهم می كنید برای ارائه سرویسهای خریداری شده به خودتان استفاده می كنیم. شرکت فناوری اطلاعات نگاه هم چنین می تواند از اطلاعات مشتری برای ارائه اطلاعاتی در مورد سیستم یا محصولات به روز شده و یا تغییرات روی داده در شرکت، استفاده كند. در صورت ارسال هرگونه سفارش بر روی وب سایت شرکت، شما می پذیرید که ما بر اساس موارد ذکر شده در این اظهارنامه، از اطلاعات شما استفاده کنیم.
بازديدكنندگان وب سايت ما
ما چه نوع اطلاعاتی را گرد آوری می نمائیم؟
زمانیكه شما از سایت ما بازدید می كنید، سرور ما اطلاعات ابتدائی را در مورد شما كه شامل: دامنه، ISP، زمان دسترسی شما به سایت ما و صفحاتی را كه شما در سایت ما بازدید نموده اید می شود، جمع آوری می كند كه اینها اطلاعات شخصی شما نیستند و فقط به منظور جلوگیری از تقلب یا سوء استفاده از سیستم مورد نیاز می باشند.
ما میتوانیم همزمان از کوکی ها هم استفاده كنیم كه اینها بخشهای كوچك اطلاعات هستند كه هر وب سایتی می تواند در یك فایل مشخص در كامپیوتر شما نگه دارد. کوکی ها این فرصت را به وب سایت می دهند تا به شما به صورت کاملا شخصی در ارتباط باشد. با جمع آوری و بازخوانی اطلاعات در مورد شما، وب سایت می تواند عملكرد خود را در راستای نیازها، علاقه مندی ها و مواردی که مطلوب شما نیستند، تغییر دهد. بسیاری از مرورگرهای وب (Web Browser) به شما امكان كنترل استفاده از کوکی ها را می دهند. لطفاً برای دستورالعمل این كاركرد به مرورگر مخصوص خود مراجعه نمائید. چنانچه کوکی ها را غیر فعال نموده اید، بخاطر داشته باشید كه قادر به استفاده كامل از امکانات شخصی سازی سایت نخواهید بود و امكان دارد كه برخی از اجزاء سایت به درستی کار نكنند یا با سرعت پایین تری عمل نمایند.
وب سایت ما امكان چت کردن را نیز فراهم می نماید. عملكرد "چت" به شما اجازه می دهد تا به صورت زنده و آن لاین با ما در وب سایتمان گفتگو نمائید. اگر چه رو نوشتی از این گقتگوها در سرورهای داخلی ما و فقط به عنوان سابقه حفظ می شوند، ولی ما هیچ گونه اطلاعات شخصی در مورد شما گرد آوری نخواهیم كرد. مگر اینكه شما بخواهید كه آن اطلاعات را در اختیار ما قرار دهید.
ما چگونه از این اطلاعات استفاده می كنیم ؟
اطلاعات اولیه گرد آوری شده در مورد كاربر، برای كمك به ما در آنالیز ترافیك وب، بهبود محتویات وب سایتمان و ارتقاء بخشیدن به کیفیت آن مورد استفاده قرار می گیرند.
اطلاعاتی كه ما گردآوری می كنیم در برگیرنده محصولات، قیمت اقلامی كه بازدیدكنندگان خریداری می كنند و صفحاتی كه بازدید كرده اند می باشد. این اطلاعات به ما كمك می كند كه مواردی مثل اینكه چه صفحاتی برای بازدیدكنندگان جذابیت بیشتری داشته اند، كدام یك از محصولاتمان بیشتر توجه مشتریانمان را جلب نموده اند و چه نوع محصولاتی را دوست دارند خریداری کنند.
در وب سایت ما ممکن لینک هایی که سایتهای دیگر باشد، سایتهای كه ممكن است توسط شركتهایی كه به ما مربوط نمی شوند مدیریت شوند. ما مسئولیت حریم خصوصی یا محتویات چنین وب سایتهایی را به عهده نداریم و به شما پیشنهاد می كنیم به هشدارها توجه نمائید، مخصوصاًً به شما توصیه می نمائیم كه صفحات مربوط به "رعایت حریم خصوصی کاربران" را كه هر سایت معتبری باید نمونه ای از آنرا داشته باشد، مطالعه كنید تا مطمئن شوید كه سیاستهای سایتها توسط شما مورد قبول هستند. این "اظهارنامه رعایت حریم خصوصی کاربران" منحصراً به اطلاعات گردآوری شده توسط آن سایت مربوط می شود.
حریم شخصی , حریم شخصی در وب دیتا , محرمانگی در وب دیتا